Світоліна в надважкому матчі проходить до фіналу турніру WTA – SPORTNEWS.COM.UA

51

Еліна Світоліна здобула вольову перемогу над Кларою Бюрель в півфінальному матчі турніру WTA в Страсбурзі.

Світоліна та Бюрель зустрілися на ґрунтовому корті в Страсбурзі в п’ятницю.

Перший сет був досить складним для українки — в один момент Світоліна програвала з рахунком 2:5. Згодом вона змогла відіграти два гейми, але все ж програла першу партію з рахунком 4:6.

Світоліна мала змогу взяти брейк-пойнт на самому початку другого сету. Проте, Бюрель все ж взяла надважкий гейм на своїй подачі. Згодом представниця Франції вела в партії з рахунком 4:1.

Тим не менш, Світоліна відігралася до рахунку 4:4, а потім навіть взяла брейк-пойнт та повела в сеті. Бюрель відповіла зворотнім брейком та зробила рахунок 5:5. Українська тенісистка знову взяла брейк-пойнт та довела сет до переможного завершення — 7:5.

Світоліна почала вирішальний сет із чергового брейк-пойнта, але суперниця нівелювала перевагу через кілька геймів. Світоліна не зупинилася, і взяла ще два гейми на подачі Бюрель, які стали вирішальними — 6:3. Матч тривав 2 години та 20 хвилин.

У фіналі в суботу, 27 травня, Світоліна зіграє проти Анни Блінкової.

26 Травня 2023 20:24 114