Воскресенье, 28 июня, 2026
Главная Спорт Київське “Динамо” програло матч Ліги чемпіонів проти іспанської “Барселони”

Київське “Динамо” програло матч Ліги чемпіонів проти іспанської “Барселони”

277

Футболісти київського «Динамо» провели поєдинок третього туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, в якому на виїзді поступилися іспанській «Барселоні».

Матч «Барселона» – «Динамо» на «Камп Ноу» завершився з рахунком 2:1 на користь каталонців, повідомляє 1NEWS.

Авторами голів стали Ліонель Мессі, який реалізував пенальті на 5-й хвилині та Жерар Піке (65)- у «Барселони»; Віктор Циганков – у складі «Динамо».

В іншому поєдинку квартету G Ліги чемпіонів угорський «Ференцварош» в Будапешті програв італійському «Ювентусу» з Турина – 1:4.

Турнірне становище після трьох турів: «Барселона» – 9 очок, «Ювентус» – 6, «Динамо» – 1, «Ференцварош» – 1.

Наступний матч «Динамо» проведе 24 листопада проти «Барселони» на НСК «Олімпійський» у Києві.

Джерело: Укрінформ

Предыдущая статьяОфіційні результати: у Мені на виборах міського голови переміг Геннадій Примаков
Следующая статьяВладимир Путин без маски пообщался с детьми, фото, видео