Каталонська Барселона оформила гучний зимовий трансфер. На Камп Ноу перебрався вже екс-форвард Манчестер Сіті Ферран Торрес, інформує 1news з посиланням на football24.ua.
21-річний іспанець підписав з каталонським клубом контракт на 5,5 років, повідомляє офіційний сайт “блаугранас”. Клаусула становить 1 мільярд євро. Презентація відбудеться 3 січня.
Вартість трансферу, за інформацією іспанських і британських ЗМІ, складає 55 мільйонів євро. Барселона розрахується з Манчестер Сіті кількома траншами, починаючи з літа 2022-го.
Ще 10 млн євро передбачені у якості бонусів, проте “містяни” навряд чи отримають їх найближчим часом – Торрес повинен виграти “Золотий м’яч” або Лігу чемпіонів у складі Барси.
Влітку 2020-го Ман Сіті придбав іспанця у Валенсії за 28 мільйонів євро. На Туманному Альбіоні він провів 43 матчі, забивши 16 голів. Ферран є основним форвардом і найкращим бомбардиром збірної Іспанії під керівництвом Луїса Енріке.
29 Грудня 2021 16:30 124