Федерація гандболу звільнила головного тренера жіночої збірної України

205

Відбулось засідання Президії Федерації гандболу України за участі керманичів національних збірних – жіночої національної команди Бориса Чижова та чоловічої національної команди Миколи Степанця, інформує 1NEWS.

Питанням порядку денного став звіт Бориса Чижова про роботу на посаді головного тренера національної жіночої збірної України та виконання ним Комплексно-цільової програми підготовки збірної.

За підсумками доповіді та обговорення на голосування членів Президії було винесено рішення про звільнення Чижова з посади головного тренера жіночої національної команди у зв’язку із незадовільними результатами та незадовільним виконанням функціональних обов’язків. Рішення про звільнення фахівця було прийнято одноголосно.

Зазначається, що на вакантну посаду головного тренера жіночої збірної України буде оголошений конкурс, також буде створена конкурсна комісія.

06 Травня 2021 09:07 53

Предыдущая статьяУ Чернігові та області другу добу поспіль виявляють не більше 30 нових хворих на COVID-19
Следующая статьяВ Египте введен локдаун — Korrespondent.net