Фанати Брешії зірвали матч плей-оф Серії В

55

Радикальні уболівальники “левиці” дуже емоційно відреагували на пониження команди у класі.

Брешія втратила місце у Серії В і в наступному сезоні виступатиме у дивізіоні нижче за класом.

“Левиця” поступилася у матчі за збереження прописки у другому дивізіоні чемпіонату Італії. Суперником клубу у цьому протистоянні була Козенца. Остання виграла вдома з рахунком 1:0.

Під час матчу у Брешії, господарі зуміли відіграти гандикап на 74 хвилині. Утім втримати перемогу не змогла. За рахунку 1:0, коли здавалося, що гра перейде до овертайму, на 90+5 хвилині господарі пропустили гол зі штрафного.

Після чого розчаровані фанати Брешії почали кидати фаєри на поле та у футболістів Козенци. Арбітр змушений був зупинити гру, команди пішли у роздягальню. У підсумку матч вирішили не догравати і залишили рахунок 1:1, який повністю задовільнив Козенцу.