На Чернігівщині попрощалися з шістьма військовими

11

9 та 10 липня на Чернігівщині попрощалися з шістьма військовими. Чоловіки загинули під час виконання бойових завдань на Донецькому та Запорізькому напрямках. Встановити особи двох воїнів вдалося за результатами ДНК-експертизи. Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Головний сержант Ющенко Дмитро Олексійович народився 30.11.1993 року в місті Чернігів. Закінчив 11 класів в школі №14. Одразу після закінчення школи проходив строкову військову службу, а потім розпочав трудову діяльність. В грудні 2016 року уклав контракт та долучився до лав Збройних Сил України, у той час службу проходив в 1 окремій танковій Сіверській бригаді на посаді командира танку. У грудні 2019 року повернувся до цивільного життя, але з початком повномасштабної війни без вагань повернувся до війська та вкотре став на захист України. Боронив східні кордони держави, під час виконання чергового бойового завдання на Донеччині отримав тяжке поранення. Був евакуйований до медичного закладу Дніпра, де серце воїна зупинилося 03.07.2024 року. Попрощалися у Чернігові, поховали на кладовищі Яцево.

Солдат Іващенко Олександр Іванович народився 10 лютого 1974 року в селі Курінь на Чернігівщині. Закінчив Курінську середню школу. Навчався в ДОСААФ, де опанував професію водія. Пройшов військову строкову службу. Працював у правоохоронних органах, а згодом у лісництві. З 2010 року працював в охоронній галузі у м. Києві. В умовах повномасштабної війни долучився до лав Збройних Сил України та став на захист Батьківщини на посаді старшого стрільця-оператора. Загинув 3 липня 2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися та поховали на малій батьківщині в с. Курінь Чернігівської області.
Солдат Журибеда Василь Михайлович народився 2 січня 1973 року в селі Білоцерківці Чернігівської області. Навчався у місцевій неповній середній школі. Після закінчення школи навчався в СПТУ м. Київ за напрямком будівництва. Працював водієм на підприємстві в м. Київ. Згодом започаткував власне підприємство. Повномасштабне вторгнення зустрів у м. Київ. Уклав контракт та долучився до захисту столиці у лавах ТрО. Боронив Україну на посаді водія мотопіхотного взводу окремої механізованої бригади. Загинув 02.07.2024 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися та поховали у Бобровиці.
Солдат Карпюк Євгеній Едуардович народився 21 лютого 1996 року в Козельці. Здобувши тут повну загальну освіту, вступив до Куликівського професійного аграрного ліцею, де опанував професію автослюсаря. Проходив строкову військову службу в лавах ЗСУ. У квітня 2022 року долучився до захисту України на посаді гранатометника механізованого відділення. Загинув 27 липня 2023 року під час виконання бойового завдання на Запорізькому напрямку. Встановити особу воїна вдалося за результатами ДНК-експертизи. Попрощалися та поховали воїна в селі Сивухи.
Солдата Шумейко Юрій Володимирович народився 12.08.1975 року у селі Кувечичі Чернігівського району. В умовах повномасштабної війни борони Батьківщину на східному напрямку. Загинув 04.07.2024 року під час виконання чергового бойового завдання на Донеччині. попрощалися у Чернігові, поховали на кладовищі рідного села.
Штаб-сержант Водень Дмитро Михайлович народився 16.09.1980 року в м. Бердянськ Запорізької області. До лав ДПСУ вступив ще у 2003 році. Службу проходив на ВПС Грем'яч Чернігівського прикордонного загону. З 2017 року безпосередньо брав участь в АТО та ООС як військовослужбовець одного з підрозділів Донецького прикордонного загону. Останнім часом обіймав посаду начальника інженерно-позиційної групи. Після повномасштабного вторгнення рф брав участь в боях за Маріуполь. Загинув 19.04.2022 року під час оборони Азовсталі. Тіло воїна вдалося повернути внаслідок чергового обміну тілами полеглих на полі бою, а встановити його особу — за результатами ДНК-експертизи. Похований 09.07.2024 року на Алеї Слави кладовища Яцево.
Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Предыдущая статьяПолтора суток под завалами: из-под дома в Шевченковском районе Киева достали кота (фото)
Следующая статьяГлава МИД Норвегии: Украина имеет право наносить ответные удары по российской территории