Чернігів отримав десять автобусів з Латвії та гуманітарну допомогу

24

Сьогодні, 6 грудня, до Чернігова завітала латвійська делегація, щоб передати десять вживаних пасажирських автобусів Solaris Urbino 12 та іншу гуманітарну допомогу.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської міської ради.

За призначенням автобуси використовуватиме КП «Чернігівське тролейбусне управління», надаючи послуги з громадських перевезень.

У складі делегації Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Ілгварс Клява, заступник голови Ризької міської ради Едвардс Ратнієкс, депутат Ризької міської ради Ієва Бранте та інші представники. Зустріч із керівництвом міста та області відбувалась на Красній площі.

— Рига була і завжди буде з Україною. Цього разу ми надаємо десять автобусів. Сподіваємось, що вони допоможуть вам довозити дітей до школи або перевозити жителів Чернігова. Під час тижня патріотів жителі Риги зібрали гуманітарну допомогу, щоб наповнити ці автобуси. Ми дуже раді вам допомогти. Ви дуже теплі люди, і саме тому вас підтримує весь світ. Ми сподіваємось, що ви відбудуєте своє місто дуже скоро, і у вас буде на це можливість, — сказав під час передачі автобусів заступник голови Ризької міської ради Едвардс Ратнієкс.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
— в TELEGRAM
— у VIBER
— в
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Джерело: 0462.ua