Лауреати обласної премії імені Михайла Коцюбинського отримали нагороди у Чернігові

36

17 вересня, у День народження класика української літератури та громадського діяча Михайла Коцюбинського, в обласному центрі нагородили кращих авторів літературних, мистецьких і наукових робіт, пов‘язаних з Чернігівщиною. Саме тут письменник жив і працював протягом 15 років та був похований на Болдиній горі.

Про це повідомляє пресслужба Чернігівської ОВА.

Обласна премія Михайла Коцюбинського щорічно вручається з 1991 року за високі культурні досягнення літераторам, художникам, музикантам, акторам та іншим митцям. Цьогоріч церемонія нагородження відбулася в літературно-меморіальному музеї-заповіднику письменника.

Серед лауреатів премії:

  • Ганна Демиденко — номінація «Поезія»
  • Володимир Фриз — «Проза»
  • Наталія Самохіна — «Народознавство»
  • Роман Найдьон — «Декоративне та образотворче мистецтво»
  • Станіслав Аракільян — «Театральне мистецтво»
  • Анатолій Ткачук — «Музичне мистецтво»

У межах заходу Подяки Міністерства культури та стратегічних комунікацій України за вагомий внесок у розвиток культури отримали фронтвумен гурту «ONUKA» Наталія Жижченко та очільниця Єдиного мистецького простору Чернігівщини Оксана Тунік-Фриз.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
— в TELEGRAM
— у VIBER
— в
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяОкрашенные под зебр коровы и предпочтения ящериц в пиццерии: за что давали Шнобелевскую премию 2025
Следующая статья14-річні учениці гімназії танцювали під російську пісню на Алеї Героїв у Чернігові: батьки понесли адмінвідповідальність