Главная Мир Президент Бразилії обіцяє бунтівникам «усю суворість закону»

Президент Бразилії обіцяє бунтівникам «усю суворість закону»

184

Президент Бразилії Луїс Інасіо Лула да Сілва засудив напад прихильників колишнього глави держави Жаїра Болсонару на президентський палац, а також будівлі парламенту й Верховного суду.

Про це повідомляє Xinhua, передає Укрінформ.

За словами да Сілви, учасники заворушень мають бути покарані «за всією суворістю закону».

ATENTADOS EM BRASÍLIA: Prédio do STF tem o andar térreo e o plenário complemente destruídos. Servidores da segurança foram ameaçados e documentos oficiais podem ter sido extraviados. Vídeo: George Marques. pic.twitter.com/NAPmiJqvms

— Renato Souza (@reporterenato) January 8, 2023

Тим часом, зазначає Xinhua, місцеві ЗМІ повідомили, що сили безпеки відбили в бунтівників Національний конгрес. У будівлі Верховного суду та президентському палаці операція силовиків ще триває.

Як повідомлялося, у неділю тисячі прихильників ексглави Бразилії Жаїра Болсонару вдерлися у приміщення президентського офісу та парламенту.

Протестувальники невдоволені поразкою Болсонару на президентських виборах, що відбулися восени, — на їхнє переконання перемогу було «вкрадено».

news-xl.net

Сообщение Президент Бразилії обіцяє бунтівникам «усю суворість закону» появились сначала на Новини Ю.

Предыдущая статья↩️🖼 Руслан Маліновський буде виступати в Марселі під 18 номером 👍🏻 Підпишись на…
Следующая статьяУ разі нового наступу росіяни до Чернігова не дійдуть, – командувач ОК «Північ»