“Mercedes слабо заводиться”: Лукашенко прийшов пішки на саміт ЄАЕС у Бішкеку (відео)

95

Білоруський лідер поскаржився своєму колегі з Киргизстану Жапарову на автомобіль і поцікавився, чи не запізнився він на зустріч.

Олександр Лукашенко поскаржився на Mercedes, що зламався, через який йому довелося йти пішки на засідання Євразійського економічного союзу (ЄАЕС). Саміт відбувається 9 грудня в столиці Киргизстану Бішкека. Про це повідомляє агентство ТАРС.

Лукашенко розповів про свою ранкову подію президенту Киргизстану Садиру Жапарову.

“Я не спізнився? Mercedes слабо заводиться, пішки прийшов”, — уточнив глава РБ.

Саміт ЄАЕС у Бішкеку

Засідання спілки відбувається в державній резиденції президента Киргизстану “Ала-Арча” в очному форматі. На саміт приїхали глави країн так званої “євразійської”п’ятірки” — РФ, Вірменії, Білорусі, Казахстану та Киргизстану.

Володимир Путін, як написали журналісти, прибув на зустріч останнім. У мережі поширилося відео, як перед його прибуттям чистять червону доріжку перед входом у резиденції.

На полях саміту в нього запланована зустріч із прем’єр-міністром Вірменії Ніколом Пашиняном.

focus.ua

Сообщение “Mercedes слабо заводиться”: Лукашенко прийшов пішки на саміт ЄАЕС у Бішкеку (відео) появились сначала на Новини Ю.

Предыдущая статья🖼 Точний пенальті Мессі – Аргентина близька до півфіналу ЧС 🇦🇷 #WC2022
Следующая статьяУкраїнські захисники за добу знищили ще 310 російських окупантів: оновлені втрати рф