У ЄС не підтримали публічно ідею "асоційованого членства" України

2

Лідери інституцій Європейського союзу під час неформального саміту на Кіпрі не стали підтримувати публічно ідею "асоційованого членства" України, яка раніше пролунала з боку Німеччини. У заявах керівництва ЄС наголошувалося, що процес розширення базується на виконанні критеріїв, реформах та переговорах про повноцінний вступ, передає УНН.

Президент Європейської ради Антоніу Кошта заявив, що наступним кроком має стати відкриття першого переговорного кластеру щодо членства України.

Буданов розкритикував пропозицію “символічного” членства України в ЄС 23.04.26, 16:17 • 3024 перегляди

Тепер настав час підготувати наступний крок – відкриття першого кластеру переговорів щодо вступу України до Європейського союзу

– сказав він.

Таким чином, Брюссель демонструє прихильність класичній моделі вступу, а не проміжним форматам.

ЄС відкриває двері для старту переговорів з Україною про вступ, можуть розпочатися вже найближчими тижнями — ЗМІ24.04.26, 13:47 • 16377 переглядiв

Доповнення

Франція та Німеччина планують надати Україні "символічні" пільги на етапі перед вступом до Європейського Союзу, які виключають доступ Києва до бюджету блоку та право голосу.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна не розглядає варіанти часткової або "полегшеної" інтеграції до Європейського Союзу та НАТО і прагне повноцінного членства в обох об’єднаннях.

Предыдущая статьяУ Прилуцькому районі на Чернігівщині знайшли та знищили уламки російських БпЛА
Следующая статьяВ Украине впервые составили перечень значимых страховых компаний: их – 13