Турингові шини, специфіка, особливості та переваги сегменту

80

Інтернет магазин Autoshini.Com підготував матеріал, який розшифруємо все, що означає турингові чи туристичні шини, від визначення до переваг та недоліків. Автошини, як і решта, також можуть мати недоліки, якщо використовувати їх не за призначенням. У будь-якому випадку рішення вибрати літні touring колеса — чудове. Вони поєднують у собі тягу та баланс високопродуктивних моделей з комфортом всесезонних коліс в одному місці. Отже, перше, що потрібно знати, це свого роду багатозадачні » автошини, готові запропонувати вам найвищий комфорт та баланс.

Призначення турингових шин

Ця категорія гуми дуже широка та підходить практично для будь-якого типу транспортного засобу. Вони мають багатий набір функцій, які роблять їх придатними для різних умов та сезонів. Мета туристичних коліс – об’єднати комфорт і безшумність їзди, а також довговічність та збалансовану керованість.

Туристичні автошини широко використовуються, особливо тими, хто проводить багато часу у дорозі. Вони відмінно підходять для водіїв, яким доводиться долати великі відстані від роботи до дому, або для тих, хто подорожує на своєму автомобілі. У більшості випадків літня гума touring класу має малюнок, орієнтований на максимальну практичність за рахунок покращеного контакту з поверхнею. Вони надзвичайно універсальні, підходять для цілорічного використання та відрізняються збільшеним терміном служби протектора.

І останнє, але не менш важливе: автошини чудово почуваються як у вологих, так і в сухих дисциплінах. Враховуючи, що вони «проводять» багато часу на дорозі, колеса достатньо підготовлені до будь-яких погодних ситуацій.

Турингові шини

Особливості туристичних коліс

Кожен тип гуми має певний набір показників. Кожна шина має характеристики, які відповідають певній меті та призначенню, закладеного виробником. Щодо турингової гуми, то вони виділяються:

  • низькі профілі;
  • короткі боковини;
  • універсальність для різних дорожніх та погодних ситуацій;
  • широкий протектор для кращого контакту та балансу на дорозі;
  • асиметричний малюнок для кращого зчеплення та універсальності в різних умовах;
  • всесезонна працездатність;

Всі ці характеристики забезпечують універсальні характеристики. Наприклад, ширший протектор покращує шумозаглушення, роблячи автошини дуже тихими під час руху. Крім того, вони забезпечують чуйне керування як на мокрій, так і на сухій поверхні. Отже, водієві не доведеться турбуватися про їхню надійність при зміні погодних умов.

Переваги турингових шин

Набір характеристик автошини дає низку переваг. Стабільність поведінки та потяг — лише деякі з них.

Комфорт як один із головних пріоритетів

Інтернет магазин Autoshini.Com нагадує, що туристичні шини розроблені з акцентом на максимальний комфорт водія на далеких дистанціях. Для цього виробники коліс інтегрують усі можливі передові технології, щоб підвищити рівень задоволеності клієнтів. Це означає, що туристична гума обов’язково має властивість поглинати нерівності дорожнього покриття. Для цього виробники гуми використовують спеціальний дизайн, а також спеціальні компоненти, які дозволяють шинам адаптуватися до дороги, пригнічуючи вібрації та удари. Отже, якщо вам потрібна плавність ходу в тривалих поїздках, не обов’язково купувати преміальні моделі Goodyear швидше варто звернути увагу на турингові шини — це те, що вам потрібно.

Довгий термін служби

Кожна шина створюється для певної мети. У випадку з туринговими колесами ціль полягає в тому, щоб служити не тільки комфортно, але і протягом тривалого періоду. У цьому сенсі виробники автошини впроваджують спеціальні технології, які допомагають протектору довше чинити опір зносу без шкоди для комфорту та продуктивності.

Особливий склад гуми формує стійкість протектора до зношування. Крім того, товстіша конструкція протектора робить колеса міцнішими. В результаті водії насолоджуються тривалою експлуатацією, за винятком необхідності частої заміни автошини.

Збалансоване управління

Більш широка площа контакту шини робить її більш стабільною та точною в управлінні. Завдяки особливому малюнку та посиленій конструкції автошини краще взаємодіють із водієм завдяки чудовій точності.

Автомобіль дуже чутливий до впливів, особливо при проходженні поворотів, оскільки ширша пляма контакту допомагає протистояти бічним силам.

Зниження витрати пального

Економія палива – дуже важливий аспект будь-якої автошини. Цей аспект особливо важливий для тих, хто проводить багато часу в поїздках нескінченними дорогами, змінюючи пункти призначення. Зважаючи на те, що на автомагістралях знайти заправну станцію досить складно, гума мають бути максимально економічними, щоб не створювати труднощів водієві на шляху до місця призначення. Крім того, паливна економічність шин є критерієм, який заощаджує гроші.

У цьому сенсі турингові колеса є одними з найекономічніших рішень у галузі.

Всі виробники максимально оптимізують опір коченню. Чим нижчий опір коченню, тим краще для паливного бака. Тяга машини значно покращується, оскільки автошини чинять менший опір рушійній силі.

Турингові шини

Неймовірний потяг

Турингова гума показують особливе зчеплення не тільки завдяки нижчому опору коченню, а й своїй специфічній конструкції. Автошини впевнено поводяться як на сухій, так і мокрій дорозі, з мінімальним ризиком дестабілізації або взагалі без нього.

Різні типи туристичних шин

Асортимент моделей дуже широкий і різноманітний. Ви не можете просто вибрати будь-яку туристичну шину, не враховуючи конкретних потреб. Крім того, ви повинні враховувати тип транспортного засобу, яким керуєте, та кліматичні коливання в регіоні, де ви живете.

По суті, існує 4 типи турингових моделей. Кожен із них служить певним цілям. Погляньте на зображення нижче, щоб побачити, у чому різниця між ними і який з них краще підходить для вашого середовища. 1

Стандартні туристичні всесезонні колеса

Тип Standard найоптимальніший для щоденної їзди. Цей сегмент відрізняється чудовим контролем, відмінним зчепленням та оптимальним балансом. У більшості випадків автошини мають низькошвидкісний рейтинг, але при цьому орієнтовані на комфорт та відпочинок.

Всесезонні автошини Performance Touring

Сегмент Performance призначений для спортивних та розкішних автомобілів. Їх мета — забезпечити максимальну маневреність без шкоди комфорту. Але їхня динаміка та спритність жертвують ресурсом.

Категорія відрізняється вражаючою паливною економічністю завдяки низькому опору коченню. У більшості випадків вони набагато економічніші, ніж стандартні моделі.

Всесезонна гума для кросоверів та позашляховиків

Як випливає з назви, вони призначені для великих транспортних засобів, таких як пікапи, кросовери та позашляховики. Отже, мають посилену конструкцію, щоб краще витримувати вагу. У більшості випадків колеса чудово працюють у будь-яку пору року, у тому числі й у суворі зими.

Шини Grand Touring та Ultra Touring

Сегмент Grand Touring Tire призначений для далеких поїздок. По суті, великої різниці між концепцією Grand Touring та Ultra Touring немає. Обидва відмінно служать на великі відстані і мають всесезонну універсальність. Що відрізняє їх, то це розмір на кілька дюймів більше на користь ультратурингових моделей. Хорошим прикладом цього є автошини Cooper CS5 Grand Touring та CS5 Ultra Touring.

Недоліки туристичних коліс

Тема недоліків дещо неоднозначна, якщо не порівнювати їх з іншими покришками.

Гума забезпечує достатню продуктивність для водіїв, які люблять спокійний стиль водіння. Але якщо ми говоримо про енергійних водіїв, їх вважають моделями середньої продуктивності. Іншими словами, вони не підходять для екстремальних умов керування або агресивних маневрів. Якщо ви їздите з подібними очікуваннями, ви відчуєте себе трохи &lquo;валким». Краще вибрати сегмент UHP, щоб задовольнити спрагу максимальної продуктивності.

Турингова гума має низьке зчеплення з дорогою в порівнянні з високопродуктивними моделями. Це означає, що маневри на високій швидкості будуть нестабільнішими. Зрештою, суть туристичних коліс не в продуктивності та маневреності, вони другорядні на користь довговічності та чудового комфорту.

Туристичні автошини не такі гарні в зимових умовах, як спеціалізована зимова гума. Якщо говорити про снігові умови, зимові колеса суттєво перевершують їх за характеристиками, тягою та безпекою.

Предыдущая статьяЧернігівське бюро судово-медичної експертизи передали в управління МОЗ
Следующая статьяПервый Глобальный саммит мира может состояться уже весной — Зеленский