Главная Украина На українських АЕС провели протиаварійні навчання — як це було

На українських АЕС провели протиаварійні навчання — як це було

5

На Південноукраїнській, Рівненській та Хмельницькій атомних електростанціях відбулися загальностанційні протиаварійні тренування, під час яких персонал відпрацьовував дії у разі радіаційних аварій та загроз, пов’язаних із ракетними обстрілами. Про це повідомляє "Енергоатом", передає УНН.

Деталі

Зазначається, що до навчань залучили 2926 працівників українських АЕС, фахівців філії "ВП "Аварійно-технічний центр" АТ "НАЕК "Енергоатом", а також представників ДСНС, Національної поліції, медичних установ міст-супутників і служб цивільного захисту.

Під час тренувань учасники відпрацьовували алгоритми реагування на умовні аварійні ситуації, спричинені ракетними ударами по об’єктах атомної енергетики з боку рф.

В "Енергоатомі" наголосили, що проведення таких заходів є важливою складовою підтримання високого рівня аварійної готовності українських атомних електростанцій в умовах війни.

Подібні заходи сприяють удосконаленню координації між підрозділами, підвищенню професійного рівня персоналу та забезпеченню безпечної й надійної роботи об’єктів критичної інфраструктури України

— зазначили у компанії.

Через ворожі обстріли та негоду без світла залишилися жителі семи областей України — Міненерго29.05.26, 10:21 • 1792 перегляди

Предыдущая статьяStellantis представил недорогой семейный электромобиль с запасом хода 700 км (фото)
Следующая статьяУ громаді на Чернігівщині кипить робота зі створення візитівок сіл – фотозон