Компанія Rocket Lab запустила у космос новий тип супутників, схожих на НЛО, для американської армії

18

Компанія Rocket Lab здійснила запуск ракети Electron з чотирма супутниками DiskSat для Космічних сил США з острова Воллопс. Ці супутники є новим типом космічних апаратів, розроблених Aerospace Corporation, і мають розміри 102 на 2,5 сантиметра.

Американська космічна компанія Rocket Lab запустила у космос новий тип супутників для Космічних сил США. Про це пише Space.com, передає УНН.

Деталі

Рано вранці в четвер компанія Rocket Lab запустила новий тип супутника для Космічних сил США. Ракета Electron з чотирма супутниками "DiskSat" стартувала з майданчика Rocket Lab на острові Воллопс, штат Вірджинія, у четвер о 12:03 за східним часом (05:03 за Гринвічем)

— йдеться в повідомленні.

Запуск, який Rocket Lab назвала "Не будь таким квадратом", започаткував місію Програми космічних випробувань (STP)-S30 для Командування космічних систем Космічних сил США.

сSTP-30 буде використовувати перший у світі DiskSat, новий тип космічного апарату, розроблений Aerospace Corporation за фінансової допомоги NASA. Кожен DiskSat має розміри приблизно як кришка люка, а його розміри становлять 40 дюймів завширшки та лише 1 дюйм завтовшки (102 на 2,5 сантиметра).

Така дивна форма може призвести до кращої продуктивності на останньому рубежі для малих супутників, які традиційно використовували квадратний форм-фактор "кубсат".

Нагадаємо

Сенат США у середу затвердив кандидатуру мільярдера-астронавта Джареда Айзекмана на посаду адміністратора NASA при президентові Дональді Трампі, зробивши прихильника місій на Марс та колишнього соратника генерального директора SpaceX Ілона Маска 15-м керівником космічного агентства.

Предыдущая статьяАрахамия анонсировал новую стратегию партии «Слуга народа» в условиях войны и допустил, что покинет политику с наступлением мира
Следующая статьяУ Прилуках на Чернігівщині під час купання потонув 9-місячний хлопчик