Є влучання на Чернігівщині та в інших регіонах: ворог атакував Україну сотнею БпЛА

1

Вночі росіяни випустили на територію України 100 БпЛА. ППО знешкодила 70 ворожих безпілотників. Про це повідомляють Повітряні Сили ЗС України.

У ніч на 10 серпня (з 23:00 9 серпня) ворог атакував Україну ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Станом на 08:00 відомо про 70 збитих/подавлених безпілотників на півночі і сході країни. На жаль, зафіксовано влучання 30 БпЛА на 12 локаціях у прифронтових регіонах Чернігівщини, Дніпропетровщини, Харківщини та Сумщини, а також падіння уламків на 3 локаціях.

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяРозпочалися перейми: чернігівські патрульні допомогли подружжю вчасно дістатися до пологового