Яким буде опалювальний сезон 2021-2022 – головна інтрига цієї осені

197

Через високу ціну на енергоносії – прогнозовано складним. Головним завданням наразі є – забезпечити в бюджетних закладах Чернігова максимально раціональне використання всіх енергоносіїв. Про це йшлося на розширеній нараді у муніципалітеті.

Нагадаємо, 30 вересня у Києві було підписано так званий тарифний меморандум. Цим документом погоджено фіксовану ціну на блакитне паливо для виробництва тепла бюджетним організаціям, але остаточно не визначено механізми компенсації місцевим бюджетам.
Наразі у Чернігові є 132 установи, які фінансуються з місцевого бюджету. Серед них 52 дитячих садочка, які вже розпочали опалювальний період. В середньому бюджетні установи Чернігова споживають 45 тис гКал. тепла, електроенергії – 8.7 млн КВт. Враховуючи ситуацію на паливному ринку, постає питання економного споживання ресурсів.
Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Предыдущая статьяКулеба: ожидаем до конца года два миллиона украинских туристов в Турции
Следующая статьяЦены на газ в Европе стремительно снижаются