Хасиди-паломники: у Нових Яриловичах залишається близько тисячі іноземців

29

На пункті пропуску "Нові Яриловичі" на кордоні з Білоруссю залишається понад 1000 іноземців, ситуація під контролем.
Про це повідомила пресслужба міністерства внутрішніх справ.

"Станом на 17 вересня у напрямку пункту пропуску "Нові Яриловичі" залишаються понад 1000 іноземців. Вони пройшли процедури прикордонного контролю на вихід з Республіки Білорусь та перебувають до лінії державного кордону України. І попри діючі обмеження, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, все ж планують потрапити в Україну", – розповіли в МВС.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У чотирьох хасидів, які перебувають на кордоні у Нових Яриловичах, виявили коронавірус
Що відомо

  • 14 вересня понад півтори тисячі хасидів-паломників прибули в прикордонні з Україною регіони Білорусі сподіваючись, що таким чином можна буде перетнути кордон України попри введене Кабміном обмеження на в'їзд іноземців.
  • Українські прикордонники просять хасидів не порушувати закон і приносять їм кошерну їжу та воду. Голова об'єднаної єврейської громади України Міхаель Ткач позитивно оцінив позицію України щодо обмежень паломництва хасидів до Умані через карантин та назвав її "адекватною та своєчасною".
  • Міністр внутрішніх справ Ізраїлю Ар'є Дері направив звернення до президента Володимира Зеленського з проханням пропустити паломників до України.
  • Міністерство закордонних справ закликало Білорусь забезпечити двотижневий карантин для паломників-хасидів, які намагаються потрапити на територію України.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.