В’ячеслав Чаус: Треба ретельно продумати проєкт, а згодом – зосереджено працювати з підрядником

179

АКТУАЛЬНО Куликівська громада готується до реконструкції стадіону «Колос», яка запланована на наступний рік у рамках програми Президента «Велике будівництво». Загальна кошторисна вартість – 30,2 млн гривень.

«Громада, що налічує понад 15 тисяч мешканців, досі не має свого якісного спортивного об’єкту. Місцевий стадіон повинен жити повноцінно: приймати змагання та бути доступним для бажаючих займатися, – наголосив голова ОДА В’ячеслав Чаус. – Наше завдання наразі – ретельно продумати проєкт, а згодом – зосереджено працювати з підрядником».
На стадіоні планують обладнати зони з біговими доріжками, секторами для метань і стрибків; мультифункціональні майданчики зі штучним покриттям для розвитку 4-х ігрових видів спорту; хокейний та волейбольний майданчики; трибуни для глядачів, вуличні тренажери та відповідною інфраструктурою довкола.
«Ми маємо і дитячі, і дорослі команди з футболу. Діти виявляють бажання займатися й іншими видами спорту. Дорослі мешканці теж були б раді розпочати день з ранкової пробіжки по хорошому покриттю. Стадіон став би осередком не лише розвитку спорту, а й популяризації здорового способу життя в громаді», – акцентує Куликівська селищна голова Юлія Постернак.



Принагідно голова ОДА оглянув автомобільну дорогу загального користування місцевого значення 0251002 /Р-67/Бакланова Муравійка – Орлівка, поточний ремонт якої здійснювався цьогоріч за рахунок державної субвенції. Загалом на 5,2 км шляху витратили більше 24 млн гривень.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Предыдущая статьяДовыборы в Раду: ЦИК установил результаты в Черкасской и Херсонской областях
Следующая статьяЗастрелив з рушниці сусідську собаку: що загрожує пенсіонеру з Чернігівщини