Воєнний стан подовжили до 23 серпня

152

Воєнний стан подовжили до 23 серпня: Україна житиме в умовах війни ще щонайменше три місяці. За це проголосували 320 народних депутатів. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі Ярослав Желєзняк.
Також парламентарі затвердили указ президента про продовження строку загальної мобілізації. За це свої голоси віддали 315 нардепів. Раніше представник президента у Конституційному суді Федір Веніславський пояснив, що воєнний стан подовжать одразу на 3 місяці, оскільки контрнаступ потребує більше часу, ніж оборона. Депутат зазначає, що ворог укріплює свої позиції, тому найпевніше звільнити територію України за місяць не вдасться. Як зазначають у владі воєнний стан можна скасувати будь якої миті.



Джерело: ТСН

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Предыдущая статьяРада проголосовала за выход Украины из ряда соглашений СНГ: среди них — о чествовании «героизма войны 1941-45»
Следующая статья10 найбільш зруйнованих міст України, серед яких і місто-герой – Чернігів