Главная Новости Чернигова Відтепер світло вимикатимуть за новою уніфікованою системою

Відтепер світло вимикатимуть за новою уніфікованою системою

81

Тепер світло для всіх вимикатимуть за новою уніфікованою схемою від «Укренерго».

Про це повідомляється у Телеграм-каналі підприємства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителі одного з мікрорайонів Чернігова – без гарячої води

Так, кожна черга ГПВ буде додатково розділена на дві підчерги. Наприклад, якщо знеструмлення однієї черги забагато — диспетчер може віддати команду на знеструмлення 0,5 черги, або 2,5 черги — якщо 2 черг замало.

Окрім того, на знеструмлення та заживлення абонентів офіційно відводиться до 30 хв.

Також зазначається, що кожна група споживачів у кожній області, яку визначає оператор системи розподілу (обленерго), отримає чіткий час, коли заходи обмеження застосовуватимуться щодо неї. З урахуванням максимально справедливого розподілу за критеріями день/ніч, будень/вихідний.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Tagsвідключення світла Новини Чернігів Чернігівщина

Предыдущая статьяНБУ повысил учетную ставку до 13,5%, чтобы сдержать инфляцию
Следующая статьяВ «Анне Киевской», которая вернулась с учений во Франции, сменили командира: что происходит в бригаде