Вибираємо ТВ антену для перегляду EURO 2020

161

Матчі EURO 2020 уже в самому розпалі. В Україні трансляції можна безкоштовно переглядати на національному телеканалі Україна однойменної медіагрупи. В ефірній сітці присутні основні матчі турніру в цифровій якості. Приймати телеканал можливо в стандартному дозволі через ефірну мережу, використовуючи Т2 тюнер www.agsat.com.ua/ua/efirni-resyvery/. В якості HD за допомогою супутникового телебачення або через кабельну мережу. Розглянемо прийом каналу в мережі цифрового ефірного телебачення за допомогою Т2 тюнера. Для цього буде потрібно відповідний телевізор і вірно підібрана телевізійна антена.

Вибираємо ТВ антену для Т2

Телевізійна антена надважливий приймальний елемент всієї зв'язки з прийому ефірного телебачення. Яку антену вибрати та як її налаштувати? Чи достатньо кімнатної або потрібно спрямовану зовнішню тв антену? Про це в нашій статті.

Вже не в перший раз телеканал Україна транслює значущу футбольну подію в цифровому наземному телебаченні з високою якістю зображення. Турнір EURO 2020 року, завдяки покриттю ефірної мережі, доступний більш ніж 90% населення нашої країни. Якщо порівнювати з іншими країнами, то у нас канал доступний безкоштовно. В інших країнах, як правило, трансляції проходять на платних каналах.

Що потрібно для прийому телеканалу Україна і матчів Euro-2020?

Перш за все, у нас повинен бути телевізор з вбудованим тюнером DVB-T2 або окремо Т2 приставка. Якщо ТВ тюнер відсутній, то краще вибрати uClan або World Vision. Сьогодні це відмінний вибір цифрового приймача. Підійде будь-який з представлених пристроїв з підтримкою MPEG4. На відміну від європейських країн нашим тюнерам не потрібна підтримка формату HEVC.

Який телевізор буде відповідати заявленним вимогам? Це будуть практично всі моделі 2020-х років і більшість старих, навіть з 2014 року. Щоб бути впевненим, варто уважно перевірити технічні характеристики вашого пристрою, які є в інструкції або на сайті виробника.

Іноді цього буває недостатньо, тому що, підключившись до наземної мережі за допомогою антенного кабелю, наприклад, в багатоквартирному будинку, ми все одно можемо не приймати сигнал каналу Україна. Може виявитися, що встановлена антена застаріла і не підтримує DVB-T2! Тому важливим кроком буде купівля сумісної внутрішньої чи зовнішньої антени для цифрового наземного телебачення.

Яку антену вибрати для цифрового ефірного ТБ DVB-T2?

Кімнатну або зовнішню? Як її встановити? Наведемо для вас список декількох популярних і перевірених антен, які без проблем підтримують стандарт DVB-T2. Звичайно, на вибір є зовнішні і кімнатні варіанти.

Коли вистачить кімнатної антени? Це питання відстані від передавача. Якщо ви живете в місті в межах декількох кілометрів або трохи за містом до 10-15 км, кімнатної антени має цілком вистачити. Що ж стосується самої установки? Немає нічого простіше! Подивіться в який бік спрямовані антени для прийому цифрового наземного телебачення DVB-T2 у ваших сусідів. Ви побачите напрямок, в якому розміщуються антени на сусідніх з вами об'єктах. Зробіть те ж саме зі своєю антеною. Таке правило аналогічно настройці супутникової антени. З антен увагу слід звернути на наступні моделі:

  • T2Wave Home Base 63 або T2Wave City 69,
  • Квант-Эфир ARU-01,
  • Openbox AT-01,
  • Eurosky ES-005 T2.

Для більш тонкого налаштування можна використовувати безкоштовний додаток — Agsat.T2Map. Він вказує передавачі в межах вашого діапазону. Завдяки йому можна дізнатися необхідні параметри і перевірити канали, які можна приймати. Але в першу чергу ми дізнаємося, як конкретно розмістити нашу антену.

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Предыдущая статьяПутин указом утвердил стратегию нацбезопасности РФ, где планирует укрепить «братские связи» русских с украинцами
Следующая статьяКремль ждет визит Лукашенко в аннексированный Крым