У Чернігові зафіксовано другу смерть від грипу

11

Зареєстровано другий лабораторно підтверджений летальний випадок від грипу у мешканки Чернігова, яка мала супутні захворювання.

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Зазначається, що в області циркулює вірус грипу А, що підтверджено вірусологічною лабораторією: методом ПЛР досліджено 32 зразки матеріалу від хворих із респіраторними симптомами, у 17 зразках визначено вірус грипу А.

Крім того, за тиждень зареєстровано 3 летальні випадки від коронавірусу у осіб старше 65 років, що мали супутню патологію.

Загалом за минулий тиждень на Чернігівщині захворіло 7385 людей, яким встановлено діагноз «ГРВІ», в тому числі 3062 дитини.

Рівень захворюваності перевищує епідемічний поріг на 36,3%.

Всього госпіталізовано 153 особи, у т.ч. 89 дітей.

Кількість лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби (COVID-19) за минулий тиждень знизилась на 34,4% (61 випадок), госпіталізовано 14 осіб, всі дорослі.

Перевищення епідемічного рівня захворюваності зареєстровано у Корюківській МТГ Корюківського району; Батуринській, Комарівській, Мринській, Ніжинській громадах Ніжинського району; Коропській та Новгород-Сіверській громадах Новгород-Сіверського району; Варвинській, Ічнянській, Ладинській, Линовицькій, Малодівицькій, Парафіївській, Прилуцькій, Талалаївській громадах Прилуцького району; Козелецькій, Остерській, Ріпкинській, Куликівській та Чернігівській громадах Чернігівського району.

Показник охоплення вакцинацією є низьким: всього вакциновано від грипу по області 3279 осіб, у т. ч. за минулий тиждень – 9.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
— в TELEGRAM
— у VIBER
— в
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Джерело: 0462.ua