У Чернігові окупанти обстріляли базові станції та вкрали обладнання операторів

132

Російські солдати вкрали обладнання базових станцій у Чернігові – у регіоні спостерігаються проблеми з мобільним зв'язком.



Окупанти продовжують грабувати майно українців — цього разу мародери вкрали обладнання обстріляних ними базових станцій українського оператора зв'язку.
«Кому і навіщо такі «подарунки»? Ми поки що не знаємо. Проте нам відомі результати крадіжки. На деокупованій та пошкодженій війною території погано працює мобільний зв'язок», — написав у своєму телеграм-каналу голова Мінцифри Михайло Федоров.
Також він поінформував, що все відбудують найближчим часом. Команда Vodafone вже розпочала ремонтні роботи у регіоні.
Джерело: mediasat.info

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Предыдущая статьяПереводы в евро без комиссий: Украина уже летом может присоединиться к единой зоне платежей SEPA
Следующая статьяАхметов на 86-річчя Шахтаря побажав клубу повернутися в Донецьк