Воскресенье, 21 июня, 2026
Главная Новости Чернигова Троє засуджених організували наркотрафік у Менській виправній колонії на Чернігівщині

Троє засуджених організували наркотрафік у Менській виправній колонії на Чернігівщині

1

Правоохоронці припинили діяльність злочинної групи, яка налагодила збут особливо небезпечних психотропних речовин – солей Альфа-PVP – на території Менської виправної колонії №91 на Чернігівщині. До незаконної діяльності були причетні троє засуджених.

Про це повідомляє пресслужба поліції у Чернігівській області.

У ході досудового розслідування оперативники та слідчі встановили, що фігуранти організували канал постачання психотропної речовини Альфа-PVP до установи виконання покарань. Надалі вони збували наркотики іншим засудженим.

Правоохоронці задокументували девʼять фактів незаконного придбання та зберігання з метою продажу психотропних речовин на території колонії.

Під час проведення обшуків вилучено 20 пакунків із кристалічною речовиною, схожою на Альфа-PVP, а також 20 електричних лампочок, усередині яких зловмисники приховували психотропи.

Трьом учасникам групи повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 ККУ — незаконне придбання, зберігання з метою збуту та збут психотропних речовин.

Наразі досудове розслідування триває.

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяВ Керчи дроны нанесли удар по морскому порту и ряду объектов: появились первые данные о последствиях атаки (фото)
Следующая статьяВіце-президент США Венс назвав пріоритети переговорів з Іраном у Швейцарії