Главная Новости Чернигова Три громади на Чернігівщині постраждали від атак рф за минулу добу

Три громади на Чернігівщині постраждали від атак рф за минулу добу

32

Впродовж минулої доби, 19 лютого, російські війська атакували три прикордонні громади на Чернігівщині. Під ворожий вогонь потрапила Новгород-Сіверська, Семенівська та Сновська громади.

За даними прикордонників, противник застосовував FPV-дрони, міномети, ствольну артилерію та скидав вибухівку з БпЛА.

Новгород-Сіверська громада

  • Богданове — один вибух, ймовірно, FPV-дрон;
  • Красний Хутір — три вибухи, ймовірно, з міномета калібру 120 мм та два вибухи, ймовірно, FPV-дрони;
  • Діброва — два вибухи, ймовірно, скиди вибухових пристроїв з БпЛА.

Семенівська громада

  • Карповичі — 11 вибухів, ймовірно, скиди вибухових пристроїв з БпЛА;
  • Костобобрів — один вибух, ймовірно, FPV-дрон;
  • Янжулівка — два вибухи, ймовірно, FPV-дрони;
  • Логи — один вибух, ймовірно, FPV-дрон.

Сновська громада

  • Хрінівка — три вибухи, ймовірно, зі ствольної артилерії.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
— в TELEGRAM
— у VIBER
— в
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяКомандування окупаційних військ у Криму підробляє підписи строковиків для їх відправлення на фронт – АТЕШ
Следующая статьяАтака рф на Київщину 22 лютого — одна людина загинула, 8 врятовано