Щонайменше 18 російських БпЛА атакували Корюківку на Чернігівщині: є постраждалі

1

Вранці 27 квітня російські війська атакували місто Корюківка на Чернігівщині безпілотниками – зафіксовано щонайменше 18 влучань по трьох об‘єктах, є постраждалі та значні руйнування.

Про це повідомив начальник Корюківської РВА Павло Мірошниченко.

За його словами, атака тривала з 04:30 до 05:10. Ворожі дрони влучили в об‘єкт критичної інфраструктури та два підприємства. Також пошкоджень зазнали будівлі, розташовані поруч.

Наразі відомо про двох постраждалих – 42-річного працівника одного з підприємств та 81-річного чоловіка. Інформація про постраждалих уточнюється.

На місці влучань виникли пожежі. До ліквідації наслідків обстрілів. залучені всі необхідні служби.

В АТ «Чернігівобленерго» додали, що внаслідок атаки пошкоджено енергетичний об‘єкт у Корюківському районі. Без електропостачання залишилися близько 4,5 тисячі абонентів. Енергетики вже працюють над відновленням світла.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
— в TELEGRAM
— у VIBER
— в
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяЗамах на Трампа: стрілець мав "антихристиянський маніфест"
Следующая статьяДоллар по 44, а евро по 52. Что происходит с курсом гривни