Російські війська продовжують атакувати Чернігівську область безпілотниками. Минулої доби під ударами опинилися автозаправні станції, житлові будинки та прикордонні громади. Внаслідок однієї з атак у Корюківці поранення отримав цивільний чоловік.
Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус.
За його словами, увечері 25 червня російські війська двома безпілотниками типу “Гербера” атакували автозаправну станцію у Корюківці. Внаслідок удару постраждав 38-річний чоловік. Його госпіталізували з уламковими пораненнями, наразі він перебуває під наглядом медиків.

Ще одна атака сталася у селі Шишківка Корюківської громади. FPV-дрон влучив у приватне домоволодіння. Через пожежу згоріли два житлові будинки.
Також ворог атакував автозаправні станції на території Киїнської та Ріпкинської громад.

Зранку 26 червня безпілотник типу “Молнія” вдарив по житловому сектору в Новгороді-Сіверському. Внаслідок атаки пошкоджено житловий будинок.
Загалом протягом доби російські війська здійснили 18 обстрілів території Чернігівщини. Зафіксовано 37 вибухів. Більшість атак були здійснені за допомогою FPV-дронів по прикордонних населених пунктах області.


Джерело: 0462.ua








