Воскресенье, 12 июля, 2026
Главная Новости Чернигова Російський дрон атакував територію церкви на Чернігівщині: пошкоджено фасад та вікна

Російський дрон атакував територію церкви на Чернігівщині: пошкоджено фасад та вікна

1

Російські війська ввечері 8 липня атакували безпілотником територію церкви у Корюківці на Чернігівщині. Внаслідок удару пошкоджено фасад будівлі та вікна. На щастя, обійшлося без постраждалих.

Про це повідомляє пресслужба поліції у Чернігівській області.

“8 липня ворог продовжував атакувати Чернігівську область. Близько 22:40 росіяни вдарили безпілотником по території церкви в Корюківці – пошкоджено вікна та фасад. Люди не постраждали”, – йдеться у повідомленні.

На місці події працювали правоохоронці, які задокументували наслідки ворожого удару та зібрали необхідні докази.

За фактом атаки відкрито кримінальне провадження за статтею 438 Кримінального кодексу України — порушення законів та звичаїв війни (воєнний злочин).

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяПонад два роки очікувань: у громаді на Чернігівщині попрощалися із захисником
Следующая статьяПопередньою причиною смерті Ліндсі Грема назвали розрив аорти