Воскресенье, 28 июня, 2026
Главная Новости Чернигова Російські війська знову атакували АЗС на Чернігівщині

Російські війська знову атакували АЗС на Чернігівщині

1

Удень 28 червня ворожий безпілотник вдарив по автозаправній станції у Новгороді-Сіверському. Внаслідок атаки поранення отримав 33-річний працівник АЗС, який перебував на робочому місці.

Про це повідомляє начальник Новгород-Сіверської РВА Олександр Селіверстов на своїй сторінці у Facebook.

Наразі триває встановлення масштабів руйнувань.

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статья«Тень» эволюции: для человека долгая жизнь имеет плохие последствия
Следующая статьяСанду заявила, що питання Придністров'я можуть включити до переговорів про завершення війни в Україні