На Чернігівщині правоохоронці викрили п’яного водія, який кермував автівкою не маючи посвідчення. Про це повідомляє патрульна поліція Чернігівської області.
Сьогодні, 18 жовтня, близько 4-ї години, під час патрулювання Київським шосе поліція зупинила автомобіль Volkswagen Passat за порушення комендантської години. За кермом перебував 21-річний чоловік.
У ході спілкування патрульні помітили у водія явні зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння. Проте проходити огляд чоловік категорично відмовився. Окрім цього, під час перевірки документів поліцейські з’ясували, що порушник ніколи не отримував посвідчення водія.
Пасажир, що перебував у салоні авто, коли почув, що патрульні складатимуть адмінматеріали, почав пропонувати поліції вирішити все без протоколу, за грошову винагороду. Патрульні попередили, що така пропозиція є злочином, за який чоловіка можуть притягнути до кримінальної відповідальності. А також нагадали, що вся розмова фіксується на камеру і відео буде доказом.
Попри попередження пасажир продовжив наполягати, тож патрульні викликали слідчо-оперативну групу. На водія склали адмінпротоколи. Керманича відсторонили від керування автівкою, а транспорт евакуювали на спецмайданчик.
Джерело: 0462.ua