Протягом минулої доби російські війська продовжували обстрілювати Чернігівську область. Найбільше від ворожих атак потерпали прикордонні громади. Внаслідок ударів пошкоджено школу, будинок культури, господарську будівлю та житловий будинок. Також зафіксовано атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури.
Про це повідомив начальник Чернігівської ОВА Вʼячеслав Чаус.

За його словами, вранці 18 червня російський безпілотник атакував будівлю школи у Новгород-Сіверській громаді. Внаслідок влучання пошкоджено фасад, вікна та двері навчального закладу.
У Семенівці через удари FPV-дронів зазнали пошкоджень дахи міського будинку культури та господарської будівлі.
Крім того, в одному із сіл Чернігівського району через падіння уламків БпЛА вибито вікна у житловому будинку. У Корюківському районі після атаки загорілася суха трава.
Також протягом доби ворог завдавав ударів по енергетичних об’єктах області. Енергетики працюють над тим, щоб максимально скоротити тривалість аварійних відключень у разі пошкоджень інфраструктури.
Джерело: 0462.ua





