Повноцінний ямковий ремонт у Чернігові розпочнеться після 20-го березня. Зараз комунальники ведуть підготовчі роботи, а вибоїни на дорогах засипають.
Про це повідомляє Суспільне Чернігів з посиланням на головного інженера комунального підприємства АТП–2528, Сергія Стринадка.
Чернігівські водії скаржаться на дорожнє покриття, після зимового періоду на дорогах з’явилися вибоїни. За тиждень поліція склала два протоколи, коли транспортні засоби отримали пошкодження через неналежний стан доріг. Як діяти автомобілістам, якщо потрапили у яму на дорозі, та чи реально вимагати відшкодування збитків?
Сніг зійшов, а з ним і ями на дорогах. Чернігівські водії скаржаться, що скритих ям стало більше. А ремонт авто обходиться недешево.
За словами працівника шиномонтажу Дмитра Діденка, багато людей звертається. Зі снігом і асфальт зійшов. Ям багато тож і людей додалося. Це, як правило, гнуті диски та рвана резина.
Зі слів речника управління патрульної поліції області Віталія Копистка, водії мають право викликати правоохоронців, якщо потрапили у вибоїну, та складати протокол.
Балансоутримувач має усунути недоліки на асфальті, але за законодавством строки не вказані, каже Віталій Копистко. Змусити негайно відремонтувати вибоїну поліція не може.
Головний інженер комунального підприємства АТП–2528 Сергій Стринадко повідомив, що комунальники реагують на запити автомобілістів та поліції.
За його словами, повноцінний ямковий ремонт у Чернігові розпочнуть у кінці березня, якщо дозволять погодні умови.
Відповідно до судової практики, отримати відшкодування збитків за пошкоджене авто через вибоїну на дорозі – можливо, сказав адвокат Анатолій Селюх. Але судова тяганина може розтягнутися на роки, а витрати на адвоката можуть бути вищі за ремонт колеса.
Якщо слідчі дії виявлять, що водій міг об’їхати вибоїну або пригальмувати, то штрафом можуть покарати і самого автовласника, через недотримання правил дорожнього руху.
дорога асфальт ями дорожники комунальники