Главная Новости Чернигова Під Бахмутом загинув поліцейський із Чернігова який обороняв місто

Під Бахмутом загинув поліцейський із Чернігова який обороняв місто

105

Під час виконання бойового завдання під Бахмутом загинув поліцейський «Корпусу оперативно-раптової дії. Про це повідомляє Головне управління Національної поліції в Чернігівській області. Богдану Бондарчуку було 40 років, без нього залишилося троє дітей. Богдан Бондарчук 20 років служив у органах внутрішніх справ. Чоловік зарекомендував себе як сміливий, надійний, професійний та відповідальний поліцейський. Колеги пам’ятатимуть Богдана Бондарчука як вірного побратима, який завжди готовий допомогти. Троє дітей залишилося без батька, а дружина – без чоловіка. Найменшій доньці чоловіка лише 1 рік. Поліцейський з 24 лютого ніс службу у Чернігові та обороняв місто зі зброєю в руках. Загинув Богдан Бондарчук на Донеччині біля Бахмута внаслідок удару реактивної артилерії ворожих військ. Вічна пам’ять захиснику України! Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяДуда захотів передати Україні більше зброї
Следующая статьяСтолтенберг: новое крупномасштабное российское наступление в Украине уже началось