Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

34

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували факти збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий житель. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Про це повідомляє Поліція Ніжинського району.

Поліцейські встановили, що 28-річний мешканець Ніжина займався незаконним розповсюдженням наркотичних засобів. У межах кримінального провадження поліцейські провели комплекс оперативних заходів і зафіксували факти збуту канабісу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За добу патрульні Чернігівщини виявили трьох громадян із наркотиками

Правоохоронці провели санкціонований обшук у помешканні підозрюваного. Під час слідчих дій було виявлено та вилучено речові докази, що підтверджують його причетність до злочинної діяльності. Вилучені матеріали направлено на експертне дослідження.

Зловмисника затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Слідчі Ніжинського районного управління поліції під процесуальним керівництвом Ніжинської окружної прокуратури повідомили затриманому про підозру за ч. 1 та ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Досудове розслідування триває.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Tagsнаркотики Новини Поліція Чернігів Чернігівщина

Предыдущая статьяЩоб не втратити випускників: у Верховній Раді можуть дозволити виїзд за кордон чоловікам до 24 років
Следующая статьяРада приняла закон о факторинге: что изменится для бизнеса