У Чернігові зупинили нетверезого водія Kia Sportage, який намагався втекти від поліції. Чоловік відмовився проходити огляд на стан алкогольного сп‘яніння. Його відсторонили від керування, а автомобіль евакуювали.
Про це повідомляє пресслужба Патрульної поліції Чернігівської області.
7 вересня близько 14-ї години патрульні отримали повідомлення про водія автомобіля Kia Sportage, який рухається вулицею Ліковицькою у Чернігові і, ймовірно, перебуває напідпитку.
Патрульні швидко відреагували та вже за кілька хвилин виявили автомобіль. На законну вимогу про зупинку водій не відреагував, натомість пришвидшив рух і намагався втекти. Інспектори розпочали переслідування та невдовзі, на вулиці Успенській, зупинили авто.
За кермом перебував 47-річний чоловік із явними ознаками алкогольного спʼяніння, проте від проходження огляду відмовився.
На водія склали адміністративні матеріали:
- ст. 130 КУпАП — керування транспортом у стані сп’яніння;
- ст. 122-2 КУпАП — невиконання вимоги про зупинку;
- ст. 126 КУпАП — керування без реєстраційних документів на авто.
Чоловіка відсторонили від керування, а автомобіль евакуювали на спецмайданчик.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
— в TELEGRAM
— у VIBER
— в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Джерело: 0462.ua