Главная Новости Чернигова На Чернігівщині зупинили п‘яного водія мопеда без документів

На Чернігівщині зупинили п‘яного водія мопеда без документів

41

Чернігівські поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності водія мопеда, який керував транспортом у нетверезому стані. Рівень алкоголю в його крові сягав 2,65 проміле, що більше ніж у 13 разів перевищує допустиму норму.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області.

Під час патрулювання у Киселівській громаді Чернігівського району правоохоронці зупинили мопед через порушення правил дорожнього руху. За кермом перебував 27-річний водій із явними ознаками алкогольного сп‘яніння.

Тест на місці за допомогою приладу Drager це підтвердив – у крові водія було 2,65 проміле (при дозволеній нормі 0,2). Окрім того, чоловік не мав документів на право керування.

Водія відсторонили від керування та склали адмінматеріали:

  • за ч.1 ст.130 КУпАП (керування транспортом у стані сп’яніння);
  • за ч.2 ст.126 КУпАП (керування без документів).

Матеріали справи передані до суду.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
— в TELEGRAM
— у VIBER
— в
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статья«Хитяра сезона»: мэтр моды показал, какие свитера покупать на осень 2025 (фото)
Следующая статьяПрилуцькі поліцейські затримали підозрюваного у крадіжці