На Чернігівщині за добу на коронавірус захворіли 83 людини, одужали 69, двоє — померли

191

У Чернігівській області за минулу добу на коронавірус захворіли 83 людини. З них більшість хворих виявили у Ніжині, Чернігові та Прилуках: 22, 14 та 13 відповідно. Про це Суспільному повідомили в прес-службі Чернігівської ОДА.

Також захворювання підтвердили у десяти жителів Борзнянського району, восьми Варвинського та семи Ніжинського районів. Троє хворих в Козелецькому та двоє — у Бобровицькому. По одній людині інфікувалися у Городнянському, Куликівському, Носівському і Талалаївському районах.
Крім того, від COVID-19 померли двоє людей: 85-річний чернігівець, він мав супутні патології, які ускладнили перебіг хвороби. Від основного захворювання померла, інфікована коронавірусом, 65-річна жінка зі Срібного.
За минулу добу одужали 69 людей: 23 ніжинця, семеро чернігівців, п’ятеро прилучан, 16 жителів Борзнянського району, десятеро Чернігівського, четверо Ніжинського, троє Козелецького та один Прилуцького районів. З них дев’ятеро були у лікарнях.

Загалом в нашому регіоні 3153 людини інфікувалася коронавірусом. З них 1460 одужали, 1444 лікуються вдома, 192 знаходяться у лікарнях.
47 людей померли, 10 померлих — із супутнім діагнозом COVID-19.
Загалом в області 1636 жителів хворіють на COVID-19.
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 441 ПЛР-дослідження та 601 ІФА-тест провели заклади охорони здоров’я області.
UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.