На Чернігівщині під час перевірки швидкості патрульні зупинили водія, який мчав 122 км/год. Окрім порушення ПДР, у 34-річного кермувальника виявили посвідчення водія з ознаками підробки – за даними поліції, документ належить зовсім іншій особі.
Про це повідомляє пресслужба Патрульної поліції у Чернігівській області.
30 липня близько 14-ї години на автодорозі М-01 (Київ — Чернігів — Нові Яриловичі), у селі Сираї, патрульні зупинили автомобіль Кіа Sportage, що рухався зі швидкістю 122 км/год.
Під час перевірки документів правоохоронці виявили, що посвідчення водія, яке надав 34-річний чоловік, має ознаки підробки. За даними Єдиної системи Нацполіції, серія та номер документа належить іншій особі.
На місце події викликали слідчо-оперативну групу для подальшого з‘ясування обставин. Водія відсторонили від керування, а також на нього склали постанову за ст. 122 КУпАП – перевищення швидкості більш ніж на 50 км/год. Порушнику загрожує штраф у розмірі 1700 гривень.
Надалі справу розглядатимуть слідчі, які встановлюватимуть законність отримання водійського посвідчення.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
— в TELEGRAM
— у VIBER
— в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Джерело: 0462.ua