Главная Новости Чернигова На Чернігівщині виявили небезпечні залишки від реактивної системи залпового вогню «Ураган»

На Чернігівщині виявили небезпечні залишки від реактивної системи залпового вогню «Ураган»

119

10 лютого неподалік села Підлісне Кіптівської громади піротехніки ДСНС виявили одну одиницю від реактивної системи залпового вогню БМ-27 «Ураган», в якій знаходились небезпечні касетні елементи. Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС України у Чернігівській області. «Виявлений вибухонебезпечний предмет було транспортовано на спеціальному автомобілі, відповідно підготовленими фахівцями-піротехніками з дотриманням всіх правил безпеки на сортувальний майданчик, де в подальшому він буде знищений», – йдеться у повідомленні. Як зазначають рятувальники, дані реактивні системи активно використовувались російськими військами під час обстрілів населених пунктів і територій Чернігівщини у ході активної фази бойових дій. *  *  * Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста. Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяСтолтенберг йде чи ні? З’явилися суперечливі дані щодо кандидатури наступного генсека НАТО
Следующая статьяГлава МИД Греции посетил Турцию