Ввечері 23 червня у селі Шибиринівка Михайло-Коцюбинської громади рятувальники дістали з місцевого ставка тіло хлопця 2011 року народження.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Чернігівській області.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проводжають русалок на кладовище: в селі на Чернігівщині щороку відтворюють давній обряд

Від ДСНС було залучено чотири чоловіки особового складу та моторний човен. Обставини трагедії з’ясовуються.

Фото: ДСНС Чернігівщини
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
Tagsдитина загибель Новини потонула потопельник ТОП Чернігів Чернігівщина









