Главная Новости Чернигова На Чернігівщині п‘яна водійка намагалася відкупитися від патрульних 25 тисячами гривень

На Чернігівщині п‘яна водійка намагалася відкупитися від патрульних 25 тисячами гривень

46

На Чернігівщині поліція викрила 28-річну водійку, яка керувала автомобілем у стані алкогольного сп‘яніння та без посвідчення. Щоб уникнути відповідальності, жінка двічі пропонувала поліцейським хабар – спочатку 5 тисяч гривень, а згодом 20 тисяч гривень.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернігівської області.

Жінку зупинили в Прилуцькому районі за порушення правил дорожнього руху. Під час перевірки інспектори помітили явні ознаки алкогольного сп’яніння. Тест на приладі «Drager» показав 1,47 проміле — майже в 11 разів більше допустимої норми.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Слідчий під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розпочав кримінальне провадження за ч. 1 ст. 369 КК України (пропозиція або надання неправомірної вигоди службовій особі). Санкція статті — до 4 років позбавлення волі.

Крім того, на водійку складено адміністративні матеріали за:

  • керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння (ч. 1 ст. 130 КУпАП);
  • порушення правил користування ременями безпеки (ч. 5 ст. 121 КУпАП);
  • керування транспортним засобом без права на це (ч. 2 ст. 126 КУпАП).


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
— в TELEGRAM
— у VIBER
— в
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяПоследнее назначение на сегодня: Рада проголосовала за нового главу Фонда госимущества
Следующая статьяБуймистер вышла из фракции «Батькивщина» в Раде