На Чернігівщині попрощалися із 22-річним захисником

99

У суботу, 26 жовтня, жителі Талалаївської громади провели в останню путь військовослужбовця Руслана Голубенка.

Про це повідомляє Талалаївська територіальна громада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ворог випустив 50 снарядів з АГС у напрямку Сеньківки: ситуація на прикордонні Чернігівщини

Руслан Голубенко народився 3 грудня 2002 року в селі Рябухи. Навчався у Плугатарській школі. Згодом вступив до Ніжинського фахового коледжу культури і мистецтв імені Марії Заньковецької.

У лютому 2021 року, якраз за рік до початку повномасштабної війни, Руслан уклав контракт на військову службу у Збройних Силах України.

З початком повномасштабного вторгнення російських загарбників, молодший сержант Руслан Голубенко захищав Чернігів, воював на Донецькому напрямку.

10 жовтня виконуючи свій військовий обов’язок молодий воїн трагічно загинув.

Поховали воїна у його рідному селі Рябухи.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

TagsНовини Чернігів Чернігівщина

Предыдущая статьяОбраз крутой девчонки: какая обувь по мнению стилиста является трендом осеннего сезона (фото)
Следующая статьяСкиди з БпЛА, міномети, ствольна артилерія: противник обстріляв 3 райони Чернігівської області