Главная Новости Чернигова На Чернігівщині через негоду та бойові дії 27 сіл залишилися без світла

На Чернігівщині через негоду та бойові дії 27 сіл залишилися без світла

85

Внаслідок погодних умов станом на 6-ту годину ранку 19 січня на Чернігівщині знеструмлено 5 ЛЕП 10 кВ (з них 2 частково).

Без світла залишилися 12 населених пунктів, (Ніжинський район – 10, Новгород-Сіверський район – 2). Загалом – 2613 абонентів. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА.

Аварійно-відновлювальні роботи ведуться силами АТ «Чернігівобленерго». До робіт задіяно 5 бригад, 5 одиниць техніки, 10 чоловік.

Крім того, внаслідок бойових дій в області залишаються знеструмленими 7 ЛЕП 10 кВ (з них 6 ліній частково), 15 населених пунктів (з них 4 частково), 909 абонентів.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
— в TELEGRAM
— у VIBER
— в
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяЛюбовный гороскоп для всех знаков Зодиака на неделю с 22 по 28 января 2024 года
Следующая статьяПривычка постоянно просить прощение: семь скрытых проблем