Місто не прийме на баланс Палац спорту, якщо не дадуть права навіть на технагляд

363

Мер міста Владислав Атрошенко в черговий раз висловив невдоволення, через те, що будівництво нового Палацу спорту у місті було передано обласному Управлінню капітального будівництва. Сталося це під час ранкової розширеної наради у мерії 4 січня.

— Якби розпорядником виступило міське УКБ, ми б відповідально впорались з будівництвом Палацу спорту, якісно та вчасно, з мінімальним огріхами, які би потребували потім виправлення. Але щоб нас не звинувачували у стримуванні питання будівництва, на вимогу ОДА ми передали цей проєкт обласному УКБ, — сказав Атрошенко.
Не зовсім зрозуміло, чому Атрошенко впевнений, що Палац за кошти держави (орієнтована вартість 400 млн. гривень) буде збудований аж з такими огріхами, що виправлення їх ляже тяжким тягарем на плечі міста. Адже, в місті є безліч об’єктів, які будувало чи ремонтувало місто, а потім по декілька разів їх переробляли (одна лише історія з підземним переходом біля готелю «Україна» чого тільки вартує) і це не було на думку мера аж такою проблемою. А у зв’язку з обшуками, у структурах, наближених до міської влади, так і напрошується думка про те, чи не в тому справа, що дані структури в ході будівництва об’єкту, на папері б показали одне, а в реальності освоїли сотні мільйонів на палац по-іншому, адже хто ж відмовився б від такого подарунку за державний кошт?

"10-річчя нічого не робилося у місті. У підрядників нема досвіду, у проєктантів нема досвіду. Це від великого розуму, чи ви думаєте, що це було бажання, щоб люди підскальзувалися? Ні. Не було у нього досвіду, він цього не розумів.", — сказав 10 травня 2018 року журналістам Суспільного Атрошенко, після того, як всю зиму люди викладали у Фейсбук фото, та розповідали як ламали кінцівки та розбивали тіло в кров у відремонтованій підземці. Переробка огріхів проєктантів обійшлася місту у більш, як 4 млн. гривень.
Також на нараді обговорили те, скільки коштів область має повернути місту за вже виконані роботи по Палацу міської владою (роботи про розробленню проєкту, реконструкції мереж) — це близько 14 млн. гривень.
Начальник управління капітального будівництва Чернігівської міської ради Почеп В’ячеслав Ігорович повідомив, що місто витратило вже 8.1 млн. гривень та ще залишилось обов’язків по договорам з реконструкції мереж на 3.5 млн. Також Почеп сказав, що хоча б частково технагляд за проєктом має бути міським.
— Можна допустити варіант, коли технагляд буде повністю від області, але тоді треба письмово зафіксувати, щоб цей палац був на балансі області, а то ми потім будемо щорічно добудовувати, ремонтувати, це великі ризики для нас, — сказав Атрошенко.
Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Предыдущая статьяВ НАТО подтвердили встречу с Россией 12 января на фоне ситуации вокруг Украины
Следующая статьяМоторошне вбивство на Чернігівщині: затриманий розповів як убивав людину