Главная Новости Чернигова Майже 2000 людей вакцинували на Чернігівщині за добу

Майже 2000 людей вакцинували на Чернігівщині за добу

196

Протягом доби на Чернігівщині від коронавірусу вакцинували 1993 людини. Більшість щеплень зробили в мобільних пунктах. Від початку щеплення вакцину отримали вже 12750 людей.

Такі дані оприлюднила пресслужба ОДА.

У пунктах щеплення препарат AstraZeneca введено 1 600 особам.

Мобільними бригадами щеплено:

  • вакциною CoronaVac – 99 осіб (маломобільні групи населення, опікуни, що їх доглядають та працівники критично важливих структур державної безпеки);
  • вакциною Comirnaty проти COVID-19 виробництва Pfizer-BioNTech -294 особи (працівники критично важливих структур державної безпеки — ДСНС).

коронавірус COVID-19 вакцинація щеплення,

Предыдущая статьяБогослужіння в умовах карантину та онлайн-спілкування з вірянами
Следующая статьяПоявились детали визита Блинкена в Украину: встретится с Зеленским и обсудит поведение России