Винесено вирок двом військовим, через яких на виставці зброї стався постріл із гранатомету.
Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора України в телеграмі.
Трагедія сталася у вересні 2022 року на благодійному ярмарку, де військові демонстрували зразки озброєння. Слідство з’ясувало, що один із військових виклав на стіл реактивну протитанкову гранату, яка навіть не була належно облікована – її технічний стан ніхто не перевіряв.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відключення на Чернігівщині суттєво збільшилися: можливі кардинальні зміни графіків
Інший військовослужбовець під час демонстрації привів гранатомет у бойове положення та, не усвідомлюючи небезпеки, передав його дитині, дозволивши натиснути на спусковий гачок.
Пролунав постріл, стався вибух. Постраждали п’ятеро людей, серед них четверо – діти. Один хлопчик отримав тяжкі тілесні ушкодження.
За порушення правил поводження зі зброєю (ч. 2 ст. 414 КК України) суд визнав обох військових винними та призначив їм реальні строки покарання – 5 і 6 років ув’язнення.
Фото з Мережі
Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv
TagsВиставка Зброя Новини Чернігів Чернігівщина










