Середа, 14 травня 2025 11:41 | Переглядів: 277
Колишній начальник патрульної поліції Чернігівщини Микола Прищепа тепер очолює управління патрульної поліції Рівненщини. 13 травня його вже представили особовому складу. Тимчасово обов'язки начальника управління патрульної поліції у Чернігівській області наразі виконує майор Михайло Курган. Раніше він був заступником Миколи Прищепи.
Цю інформацію Суспільному підтвердила речниця патрульної поліції області Руслана Железняк.
Нагадаємо, обидва поліцейські прибули до Чернігова з Івано-Франківської області у жовтні 2021 року, після того як тодішнього начальника управління патрульної поліції області Андрія Думича і двох його заступників відсторонили від посади на час розслідування справи про побиття двох поліцейських у мікрорайоні Масани у Чернігові. Тоді один із них — Артур Єрохін – загинув, Володимир Савон потрапив до реанімації. З'ясувалося, що обидва – працівники поліції, які були у відпустці.
Джерело: "Суспільне Чернігів"
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.
Теги: полія, патрульна, керівник, Прищепа
Новини на тему
- 19 жовтня 2024 14:37 Інтернет в кожній палаті, лавочки для перекуру на вулиці, власна котельня: як новий керівник змінює військовий госпіталь
- 16 квітня 2024 14:32 Заповідник «Чернігів стародавній» залишився без керівника
- 2 жовтня 2023 18:29 У чотирьох закладах культури Чернігівщини призначили нових керівників
- 8 жовтня 2021 12:43 Патрульну поліцію Чернігівщини очолюватимуть поліцейські з Івано-Франківщини
- 21 вересня 2021 09:07 Колишній прокурор став керівником ЦНАП Чернігова
- 2 вересня 2021 10:37 Семья Кудрявских смогла насобирать 2 миллиона долларов на укол сыну
- 26 серпня 2021 13:30 «Хотели ампутировать ногу, но я не дал. Вылечили»
- 12 серпня 2021 15:22 Резонансные ДТП