Главная Новости Чернигова Громади Чернігівщини отримали дев‘ять нових шкільних автобусів

Громади Чернігівщини отримали дев‘ять нових шкільних автобусів

127

Вісім громад на Чернігівщині отримали ключі від шкільних автобусів. Дві одиниці транспорту призначені для Куликівської громади, по одній – Бобровицькій, Гончарівській, Варвинській, Батуринській, Менській, Іванівській, Сновській ТГ. Автобуси придбані за кошти освітньої субвенції (18,8 млн грн) та співфінансування з місцевих бюджетів (3,2 млн грн), повідомляє пресслужба Чернігівської ОВА. «28 – саме стільки шкільних автобусів на Чернігівщині забрала війна. Загалом, аби закрити всю потребу області у шкільному транспорті треба ще 68 автобусів. І ми робитимемо все можливе, аби максимально скоротити цю потребу. Адже наші діти повинні мати доступ до якісної освіти», – наголосив начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус. Також за сприяння Міністерства освіти і науки України Бобровицька, Варвинська, Ічнянська територіальні громади отримали вживані шкільні автобуси від Уряду Республіки Австрії. Ще 5 – громади змогли придбати самотужки. Зазначимо, до початку повномасштабного військового вторгнення рф на територію України шкільний автопарк області налічував 296 автобусів: деякі знищено або пошкоджено, частина – допомагає військовим. Джерело: 0462.ua

Предыдущая статьяВідбір газу з ПСГ Європи перевищив 100 млн кубів
Следующая статьяЕС может установить потолок цен на нефть из РФ в районе $65-$70 за баррель — СМИ