Гороскоп на тиждень 11-17 березня: Овнам – довгоочікувана подія, Близнюкам – несподівана звістка

11

Гороскоп на тиждень для всіх Знаків зодіаку з 11 по 17 березня розповість про те, для кого настає сприятливий момент для планування зміни діяльності та місця проживання, а комусь знадобляться всі сили, щоб відстояти життєві принципи та уміння проявити самозахист.

Докладніше далі у нашому гороскопі.

Гороскоп на тиждень з 11-17 березня: ОВЕН (21 березня – 20 квітня)

Цей тиждень сприятливий для контактiв i творчих зустрiчей, вiдпочинку в приємнiй компанiї. У особистому життi може вiдбутися довгоочiкувана подiя. Овнам може трапитися нагода укрiпити вiдносини з близькою людиною. Енергетично могутнiй тиждень. Не виключено, що цей тиждень пiднесе Овнам сюрпризи або принесе радiснi новини, пов`язанi з близькими людьми.

Сприятливi днi: 15; несприятливi: 12.

Гороскоп на тиждень з 11-17 березня: ТЕЛЕЦЬ (21 квітня – 21 травня)

Врiвноважених, практичних, впорядкованих i спокiйних Тiльцiв може переслiдувати ризик розорення i рiзних матерiальних невдач (у комерцiйнiй дiяльностi). Смiливi iдеї партнерiв i авантюрнi плани начальства можуть спокушати Тiльцiв iдеєю швидко одержати великий дохiд. Вигоду можна одержати тiльки вiд реалiзацiї старих справ. Украй негативним буде кiнець тижня, що несе обмани та iлюзiї. У Тiльцiв, народжених з 14 по 20 травня, пiдйом настрою i дiлової активностi, можливо, змiниться смутком i бездiяльнiстю. Мабуть, їм захочеться вiдкласти справи на потiм.

Сприятливi днi: 16; несприятливi: 13.

Гороскоп на тиждень з 11-17 березня: БЛИЗНЮКИ (22 травня – 21 червня)

Ймовiрно, що Близнюки одержать несподiвану звiстку, яка зможе ускладнити життя не тiльки їм, але й людям, якi з ними пов`язанi. Тиждень активної боротьби, вiдстоювання життєвих принципiв, самозахисту. Ймовiрно, що небажання пiдкорятися впливовим людям, невизнання авторитетiв i якась "йоржистiсть" не дозволять Близнюкам вести конструктивний дiалог з начальством.

Сприятливi днi: 12; несприятливi: 15.

Гороскоп на тиждень з 11-17 березня: РАК (22 червня – 22 липня)

Якщо Раки успiшно справляться з рiшенням проблем попереднього тижня, то цей може бути сприятливим в усiх вiдношеннях. На душi у багатьох представникiв цього знаку буде спокiйно. В кiнцi тижня можливi тривоги i хвилювання. Причиною неспокою можуть стати проблеми з дiтьми, з батьками, матерiальнi труднощi в домашньому або дачному господарствi.

Сприятливi днi: 11, 16; несприятливi: 13.

Гороскоп на тиждень з 11-17 березня: ЛЕВ (23 липня – 22 серпня)

Можлива реалiзацiя всього позитивного, що з`явилося в кiнцi минулого мiсяця. Ви зумiєте переконати партнерiв i заручитися їхньою пiдтримкою в найсмiливiших починаннях. Вашi обдуманi дiї матимуть успiх. Сприятливе планування змiни дiяльностi i мiсця проживання. Тиждень обiцяє бути яскравим i незабутнiм. Ви вiдчуєте легкiсть i невимушенiсть. Удома запанує повне взаєморозумiння. Збiльшений енергетичний потенцiал приведе до перемог i самоствердження. У гiршому разi — до перевитрати сил i втрати iмунiтету. Використовуйте будь-яку можливiсть для подорожей, поїздок i прогулянок.

Сприятливi днi: 15; несприятливi: 14.

Гороскоп на тиждень з 11-17 березня: ДІВА (23 серпня – 23 вересня)

Тиждень припускає повернення до свого корiння, заняття ремеслами. Комфортно Дiви вiдчуватимуть себе тiльки в товариствi дорогих з дитинства людей. Тиждень припускає наставництво. Можливо, з`являться новi обставини, якi вплинуть на вашi плани. Схильнiсть до самоаналiзу може породити жалiсть до себе, що стане приводом для сварок з близькими людьми. Вашi з ними вiдносини можуть зайти в безвихiдь. Тиждень сприятливий для глинотерапiї.

Сприятливi днi: 12; несприятливi: 14.

Гороскоп на тиждень з 11-17 березня: ТЕРЕЗИ (24 вересня – 23 жовтня)

Тиждень вiдпочинку, отримання нових джерел енергiї, очищення думок. Можливо, що вам вдасться благополучно завершити вiдкладенi справи або нарештi вiддати борги. Вiрогiднi серйознi перестановки, якi принесуть вам користь. У особистому життi передбачається несподiвана приємна подiя. Багатьом вдасться успiшно обiйти гострi кути любовних проблем.

Сприятливi днi: 13, 15; несприятливi: 17.

Гороскоп на тиждень з 11-17 березня: СКОРПІОН (24 жовтня – 21 листопада)

Початок тижня буде пов`язаний з приливом сил i творчими починаннями, накопиченням iнформацiї. Можливо деяке перемiщення службовими сходами, але в яку сторону — вгору або вниз залежатиме тiльки вiд Скорпiонiв. Цей тиждень може принести Скорпiонам вiдчуття комфорту i упевненостi в собi. Домашнi i особистi проблеми вiдсунуть на другий план справи i бiзнес. Чарiвнiсть i товариськiсть Скорпiонiв розташовуватимуть до них оточуючих людей.

Сприятливi днi: 16; несприятливi: 13.

Гороскоп на тиждень з 11-17 березня: СТРІЛЕЦЬ (22 листопада – 21 грудня)

Стрiльцi можуть опинитися у владi користолюбства. Буде важко вiдмовитися вiд спокус одержати легку наживу. Ймовiрно, несподiвана звiстка примусить Стрiльцiв переглянути плани на вiдпустку або на майбутнiй тиждень. Сфера особистого життя характеризується украй суперечливими тенденцiями.

Сприятливi днi: 13; несприятливi: 11.

Гороскоп на тиждень з 11-17 березня: КОЗЕРІГ (22 грудня – 20 січня)

Тиждень припускає ослаблення енергетичного потенцiалу. Ймовiрно, Козероги почують багато хороших слiв на свою адресу, що, безумовно, буде приємно. Але вже в другiй половинi тижня вони вiдчують спад в настрої. Вiрогiднi домашнiй клопiт або нездужання. Душевний дискомфорт затягнеться на якийсь час. У особистих вiдносинах вiрогiднi протистояння, небажання i невмiння слухати одне одного. Найближчi люди можуть принести найбiльшi неприємностi.

Сприятливi днi: 14; несприятливi: 15.

Гороскоп на тиждень з 11-17 березня: ВОДОЛІЙ (21 січня – 18 лютого)

Тиждень сприятливий для ризикованих пiдприємств, нових знайомств i планування дiяльностi на далеку перспективу. Успiх може супроводжувати спортсменам, полiтикам, дипломатам. Ймовiрно, в першiй половинi тижня Водолiї зможуть проявити себе в найрiзноманiтнiших сферах дiяльностi. Доля дає їм шанс полiпшити своє фiнансове становище. Баланс мiж вiдчуттями i вчинками вiдновиться, не дивлячись на те що першi будуть яскравi i мiнливi, а другi — неочiкуванi.

Сприятливi днi: 14; несприятливi: 13.

Гороскоп на тиждень з 11-17 березня: РИБИ (19 лютого – 20 березня)

Тиждень припускає зростання дiлової активностi, реалiзацiю здiбностей, вiдкриття, досягнення. Творчий пiдхiд може призвести до внутрiшнiх вiдкриттiв. Риби можуть приступити до виконання намiчених планiв. Сприятливi переїзд, ремонт, звернення до органiв влади.

Сприятливi днi: 11, 17; несприятливi: 15.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
— в TELEGRAM
— у VIBER
— в
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Джерело: 0462.ua