Главная Новости Чернигова Головне управління Держгеокадастру області ліквідують

Головне управління Держгеокадастру області ліквідують

232

Таку постанову прийняв Кабмін 16 листопада. 24 листопада Держгеокадастр видав наказ «Про ліквідацію та утворення територіальних органів Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру». Ніби все зрозуміло: головне управління ліквідують, передадуть справи територіальним органам Держгеокадастру. Логічно — у громади, котрим передають зараз землі в комунальну власність.

Голова ліквідаційної комісії головного управління Чернігівської області — начальник Олександр Старченко.
— Він на лікарняному, — повідомила 11 грудня Ніна Вакулік, завідувач сектору взаємодії зі ЗМІ та громадськістю.
— Не «ковід» часом?
— Він. Управління качає, — печалиться Ніна Костянтинівна.

— То як же відбуватиметься ліквідація? Що і куди передаватимете?
— Роз’яснень ми поки що не маємо. Відомо лише, що ліквідація триватиме два місяці. Чекаємо інструкцій.
* * *
За чим звертаються до Держгеокадастру і для чого він треба? Нормативно-грошова оцінка землі (з неї розраховується сума платежу за пай), дозволи на розробку документації з землевідведення та землеустрою, внесення відомостей до Державного земельного кадастру (наприклад, про власника землі) і т. д. Структура, ніби, і потрібна.
Разом з тим, якщо ті ж самі функції будуть на місцях (у громадах), то навіщо платити двічі?
Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №51 (1805), 17 грудня 2020 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Предыдущая статьяРоссийского актера Гуськова включили в список лиц, угрожают нацбезопасности Украины
Следующая статьяЧернігів може попросити у міністра не запроваджувати локдаун. Коронавірус спадає